jan Esi o, toki!

Archives from the old Yahoo! group
Arĥivoj de la malnova Yahoo!-grupo
Locked
Liogab11

jan Esi o, toki!

Post by Liogab11 »

toki! The grammar pretty much says "beginner". Learn from your mistakes, they say. mi pillin wawa e ni: o lukin e lipu pi jan Pije. mi pilin e ni: nimi sina li kute sama jan pi ma mi. sina kama tan ma seme? jan Pusa --- On Wed, 28/1/09, Kevyn Scott Kateri Calanza Bello <silverwings_88@yahoo.com>wrote:From: Kevyn Scott Kateri Calanza Bello <silverwings_88@yahoo.com>Subject: [tokipona] Re: toki ali!To: tokipona@yahoogroups.comDate: Wednesday, 28 January, 2009, 6:19 AM--- In tokipona@yahoogroup s.com, "eddy.cruz_b" <eddy.cruz_b@ ...> wrote:>> toki ali!>> nimi mi Eddy Cruz, sona e toki pona, toki pona li suli toki. wile e> sona e toki pona, toki pona li pona, toki pona li suli en lili. wile e> sona e mi.>> Mi tawa!jan Esi o toki a!mi sona ala e toki sina. mi pilin mute e ni: sina lukin e lipu pinasin pona kepeken toki pona.nimi mi li jan Lasika. mi sona e toki pona. toki pona li toki suli. miwile sona e toki pona tan ni: toki pona li pona li suli li lili. sinawile ala wile sona e mi.tawa pona! Get your preferred Email name!Now you can @ymail.com and @rocketmail.com.http://mail.promotions.yahoo.com/newdomains/aa/[Non-text portions of this message have been removed]
Locked