AW: Re: ante mute

Archives from the old Yahoo! group
Arĥivoj de la malnova Yahoo!-grupo
Locked
Helmut Voigt

AW: Re: ante mute

Post by Helmut Voigt »

pi should be followed by at least two words.jan Elumutu--- Alex <abaudry@hotmail.com> schrieb am Do, 4.9.2008:Von: Alex <abaudry@hotmail.com>Betreff: [tokipona] Re: ante muteAn: tokipona@yahoogroups.comDatum: Donnerstag, 4. September 2008, 13:37jan pile,toki ni li pona, taso, toki ni li sama ala e toki pona. toki ni liante.o nimi e ni: toki pona pi lili:),--- In tokipona@yahoogroup s.com, Pierre Morin <pierre_morin2001@ ...>wrote:>> > >mi sona ala e pilin sina. tan seme la sina toki e ni:> >jan Sonja li wile musi?> > >-- > >Jim Henry> > tan pi toki mi li lon e ni: tempo pali pi toki pona la,> nampa wan la, jan Sonja li pali e nimi pi pona kute;> ona li pali ala lili e nimi ali.> ona li musi mute. pona!> taso, toki pona li lon ala e musi la, nimi ali li wile lili!> mi sona e ni.> taso, mi sona li lili.> sina sona ala sona e pilin mi?> jan Pile>__________________________________________________Do You Yahoo!?Sie sind Spam leid? Yahoo! Mail verfügt über einen herausragenden Schutz gegen Massenmails. http://mail.yahoo.com
Locked